Tréningový plán na mieru

 • Tréningový plán na mieru je určený pre všetkých, ktorí chcú byť aktívnejší, chcú sa lepšie cítiť ale aj pre skúsených a ambicióznych pretekárov, ktorí chcú ešte viac skvalitniť a zefektívniť svoju prípravu a túžia bojovať o podiové umiestnenia v pretekoch.
 • Na základe vstupného pohovoru, časových možností, cieľov a aktuálnej výkonnosti vám pripravíme individuálny tréningový plán na celú sezónu, polsezónu alebo len niektorý z mezocyklov
 • Tréningový plán na mieru vám pripravíme vždy na jeden mikrocyklus (týždeň) dopredu na základe aktuálneho stavu, plnenia plánu a blížiacich sa pretekov
 • Na zdieľanie tréningového plánu na mieru a jeho vyhodnocovanie budeme využívať portál Trainingpeaks. Riadenie tréningového prcesu bude prebiehať prostredníctvom výkonu (W, TSS) a stanovených výkonových zón, pri vyhodnocovaní sa budeme opierať aj o dáta z merača srdcovej frekvencie
 • Plnenie tréningového plánu na mieru budeme vyhodnocovať priebežne, komunikácia je možná každý deň v čase 20:00-21:00 prostredníctvom mobilu, emailu či FB.
 • Zmeny v pláne sú možné kedykoľvek
DiscoverCycling.eu - Tréningový plán ELITE
Chcem vyhrávať
1 mesiac3 mesiaceCelá sezóna
80 €220 €800 €
ušetríte 20 €ušetríte 160 €

* Pre túto službu je potrebné vyšetrenie u športového lekára. Toto vyšetrenie nieje zahrnuté v cene uvedenej služby.

Otázky a odpovede

Pre koho sú určené služby na DiscoverCycling.eu?

Naše služby sú navrhnuté tak, aby pomohli každému – od úplných začiatočníkov až po pretekárov. Naše tréningové plány robíme na mieru na základe vašich cieľov a vstupného pohovoru.

Zvládnem to?

Pri príprave plánov vychádzame z našich dlhoročných skúseností. Dostane plán s presným popisom jednotlivych aktivít, preto sa nemusíte obávať, že niečomu nebudete rozumieť. Plány budú pripravené tak, aby ste sa mohli plne venovať svojmu tréningu.

Ako to funguje?

Je to veľmi jednoduché:

 1.  Navštívite našu stránku www.DiscoverCycling.eu
 2.  Vyberiete si požadovanú službu.
 3.  Po odoslaní objednávkového formulára vám do e-mailu pošleme údaje k platbe.
 4.  Po pripísaní sumy na náš účet vám zašleme podklady k službe, ktorú ste si objednali.

* Pre niektoré služby je potrebné vyšetrenie u športového lekára.

Máte na mňa špeciálne požiadavky?

Jediný typ služieb, ku ktorým vyžadujeme špeciálne požiadavky sú Tréningové plány.

Požiadavky sú nasledovné:

 • pred začatím spolupráce vyžadujeme vyšetrenie u športového lekára.
 • Nieje to však žiadna veda – ide o spiroergometrické vyšetrenie, teda prídeme na to ako vaše telo reaguje na záťaž.
 • Toto vyšetrenie nie je zahrnuté v cene ponúkaných tréningových plánov. (Prostredníctvom nášho odporúčania vám však vieme zabezpečiť zvýhodnené podmienky v ambulancii pána doktora Andreja Patku v Banskej Bystrici)

Prečo to potrebujete?

Vyšetrenie vyžadujeme kôli tomu, aby sme vás pripravili plán na mieru, teda podľa vášho aktuálneho fyzického a zdravotného stavu a zároveň vám doktor dá potvrdenie o tom že ste spôsobilý na športovanie a nemáte žiadne zdravotné problémy, ktoré by mohli byť prekážkou. Predídeme tak prípadným zraneniam, či iným zdravotným problémom.

Koľko za služby zaplatím?

Ceny za jednotlivé služby sa líšia. Každá služba má vo svojom popise, prípadne na detaile samotnej služby svoju cenu.